Takarító

Dátum

Tudtad, hogy a MIVÍZ Kft. több mint 100 éve biztosítja Miskolc ivóvíz ellátását, és gondoskodik a szennyvízelvezetés és szennyvíztisztítás működtetéséről? Működésünk alapvető törekvése a természeti erőforrások takarékos igénybevétele, az esetleges szennyezések megelőzése, a környezet terhelésének csökkentése.

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Befejezett általános iskolai végzettséged van
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság jellemez
  • Alapos és rendszerető vagy
  • Irodai munkakörnyezetben szerzett tapasztalat

Milyen feladatok várnak rád?

  • Irodák teljeskörű takarítása
  • Épületekhez tartozó külső járdák, folyosók, lépcsőházak, közös helyiségek takarítása
  • PVC padlók, kőpadlók felseprése és felmosása
  • Közös helyiségekhez vezető utak tisztántartása
  • Saját használatú tároló helyiségek tisztántartása
  • Szemetesek kiürítése és azok környezetének tisztántartása
  • Mosodai tevékenységek ellátása
  • Szükség esetén udvari kisegítők helyettesítése közvetlen felettes utasítása alapján

Előnyben részesülsz, ha rendelkezel az alábbi képességekkel, de nem elvárás a munkakör betöltéséhez:

  • Szakirányú végzettséged van

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Dolgozói kedvezmények várnak Rád Miskolcon, szerződött partnereinknél
  • Munkába járás költségtérítés
  • Béren kívüli juttatás (br. 450.000 Ft/év)

Munkavégzés helye:

Miskolc-Szirma Szennyvíztisztító telep 3521 Miskolc, Somlay Artúr u., 11014/2 hrsz. vagy 3527 Miskolc, József A. u. 78.

Az álláshirdetésre a karrier@miviz.hu e-mail címre beküldött fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levelével tud jelentkezni, kérjük, a tárgy mezőben jelölje meg a megpályázni kívánt pozíciót.

Amennyiben Ön a honlapon meghirdetett állásra - a jelzett e-mail címre küldött e-mail útján -jelentkezik, úgy jelentkezése elküldésével elismeri, hogy – Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről – az adatkezelésről szóló, a GDPR 13. cikke szerinti tájékoztatást megkapta, valamint jelentkezése egyúttal az adatkezeléshez történő hozzájárulásának is minősül.