Udvari kisegítő

Dátum

Tudtad, hogy a MIVÍZ Kft. több mint 100 éve biztosítja Miskolc ivóvíz ellátását, és gondoskodik a szennyvízelvezetés és szennyvíztisztítás működtetéséről? Működésünk alapvető törekvése a természeti erőforrások takarékos igénybevétele, az esetleges szennyezések megelőzése, a környezet terhelésének csökkentése.

Téged keresünk, amennyiben igazak Rád az alábbi állítások:

  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság jellemez
  • Alapos és rendszerető vagy, minőségi munkavégzésre képesnek érzed magad

Milyen feladatok várnak rád?

  • A belső tereken kívül eső területek (udvar, belső udvar, közlekedési utak, járdafelületek, parkoló stb.) tisztán tartása
  • Szemetesek kiürítése, parkolóhelyek tisztántartása naponta, szükség esetén napközben többször is
  • Télen hó eltakarítás, síktalanítás
  • Útszegélykövek, parkolók, gépkocsi beállók felfestése
  • Kisebb épületkarbantartási munkák elvégzése
  • Felújítások, költözések, selejtszállítások alkalmával bútor - és anyagmozgatás
  • Ablakok üveg- és tokfelületének tisztítása, fényezése
  • Szükség esetén beltéri takarítók, külterület gondozók helyettesítése

Ajánlatunk:

  • Stabil vállalati háttér
  • Dolgozói kedvezmények várnak Rád Miskolcon, szerződött partnereinknél
  • Munkába járás költségtérítés
  • Béren kívüli juttatás (br. 450.000 Ft/év)

Az álláshirdetésre a karrier@miviz.hu e-mail címre beküldött fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levelével tud jelentkezni, kérjük, a tárgy mezőben jelölje meg a megpályázni kívánt pozíciót.

Amennyiben Ön a honlapon meghirdetett állásra - a jelzett e-mail címre küldött e-mail útján -jelentkezik, úgy jelentkezése elküldésével elismeri, hogy – Adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a munkára jelentkezők adatkezeléséről – az adatkezelésről szóló, a GDPR 13. cikke szerinti tájékoztatást megkapta, valamint jelentkezése egyúttal az adatkezeléshez történő hozzájárulásának is minősül.